zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

zoho workplace logo

Zoho Workplace Nedir?

Zoho Workplace, içerisinde bir e-posta servisi, intranet, online toplantı, ortak alan paylaşımı, ekip içi kolaborasyon ve benzeri çözümler ile şirketinizdeki çalışanlarınızla bütünleşik çalışmanızı sağlayacak çeşitli verimlilik uygulamaları barındıran oldukça ekonomik bir ürün paketidir.

Zoho Workplace Ne İşe Yarar?

Zoho Workplace içerisinde barındırdığı verimlilik, iletişim ve bütünleşik çalışmayı öne çıkartan online uygulamalar ile çalışanlarınızın diledikleri yerden kolayca çalışabilmelerine imkan tanır. Zoho Workplace içerisinde yer alan 10 üzerinde çözüme tek bir avantajlı fiyat üzerinden sahip olarak ekibiniz içerisinde verimli çalışmak adına birden fazla platforma yüksek meblalarda yatırımlar yapmak zorunda kalmazsınız.

Zoho Workplace Nasıl Kullanılır?

Şirketinizdeki çalışanlarınız Zoho Workplace platformunu ve içerisindeki uygulamaları bilgisayarlarındaki bir web tarayıcısı üzerinden veya akıllı cep telefonlarında mobil uygulama üzerinden basit bir şekilde kullanabilirler. Zoho Workplace içerisinde yer alan uygulamalar basit, hızlı ve sosyal yapısıyla tüm çalışanlarınızın kullanmaktan mutluluk duyacağı kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Bütünleşik Çalışma Yapısı

Zoho One içerisinde yer alan akıllı iş uygulamaları bütünleşik bir yapıda çalışırlar. Bu sayede müşteri yönetimi, satış, satış sonrası servis ve destek pazarlama, proje yönetimi ve benzeri süreçlerinizi bir arada yönetebilirsiniz. Zoho One kullanarak piyasada yer alan birçok farklı çözüme yatırım yapmak ve bu platformları birbirlerine entegre etmek gibi maliyetli ve efor gerektiren süreçlerden kurtulursunuz.

Zoho Workplace ile Tüm Departmanlarınızla Entegre Çalışın

Zoho Workplace paketi içerisindeki Zoho Mail ve diğer uygulamalar ile şirketinizdeki tüm personeliniz dilediği yerden istediği uygulamaya erişerek çalışabilir!

zoho mail
zoho mail

+

Zoho WorkDrive

Ortak Paylaşım Alanı

Zoho Connect

Yeni Nesil Intranet

Zoho Meeting

Online Toplantı & Webinar

Zoho Showtime

Online Eğitim Platformu

Zoho Cliq

Kurumsal Mesajlaşma Uygulaması

Zoho Sheet

E-Tablo Uygulaması

Zoho Writer

Döküman Yöneticisi

Zoho Show

Sunum Yöneticisi

Zoho Workplace Paketi hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız Üzerinden Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho Workplace içerisinde yer alan tüm uygulamaları dilerseniz kişisel bilgisayarlarınız dilerseniz de akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinden kullanabilirsiniz.

 Zoho Workplace Paketi Fiyatlar

3 EUR'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.