zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Şirketiniz İçin E-posta Servisi

Şirketinizde bir e-posta servisi kullanmak için IT departmanına ihtiyacınız yok. Workplace paketi içerisindeki Zoho Mail ile tüm çalışanlarınızın e-posta ihtiyacını kolayca karşılayabilirsiniz.

Ortak Dosya Paylaşım Alanınızı Yönetin

Şirketinizde ortak dosyalar ve ortak alanları yönetmek artık eskisinden daha kolay. Workplace paketi içerisindeki Zoho WorkDrive ile tüm çalışanlarınızın kullanabileceği ortak paylaşım alanlarını kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.

zoho workplace logo

Cliq ile Anında Haberleşin

Zoho Cliq sayesinde artık her konu için mail atmanıza gerek yok. Cliq üzerinden şirket içi çalışanlarınız ile anında konuşabilir (chat) ve farklı takımlar için farklı gruplar kurarak toplu konuşmalar yapabilirsiniz

Hazır Intranetinizi Kullanmaya Başlayın

Eski görünümlü intranet portallarından kurtulun. Workplace paketi içerisinde gelen Zoho Connect ile kullanıma hazır, daha sosyal ve daha şık bir intranet kullanmaya başlayın.

Zoho Workplace ile Tüm Departmanlarınızla Entegre Çalışın

Zoho Workplace paketi içerisindeki Zoho Mail ve diğer uygulamalar ile şirketinizdeki tüm personeliniz dilediği yerden istediği uygulamaya erişerek çalışabilir!

zoho mail
zoho mail

+

Zoho WorkDrive

Ortak Paylaşım Alanı

Zoho Connect

Yeni Nesil Intranet

Zoho Meeting

Online Toplantı & Webinar

Zoho Showtime

Online Eğitim Platformu

Zoho Cliq

Kurumsal Mesajlaşma Uygulaması

Zoho Sheet

E-Tablo Uygulaması

Zoho Writer

Döküman Yöneticisi

Zoho Show

Sunum Yöneticisi

Zoho Workplace Paketi hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız Üzerinden Dilediğiniz Yerden Çalışın

Zoho Workplace içerisinde yer alan tüm uygulamaları dilerseniz kişisel bilgisayarlarınız dilerseniz de akıllı cep telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinden kullanabilirsiniz.

 Zoho Workplace Paketi Fiyatlar

2,25 USD'den

Başlayan Fiyatlarla

*En düşük lisans tipinde bulunan, yıllık ödeme planındaki aylık miktardır.

Zoho Workplace Fiyatlar Sayfası

Deneme hesabınızı açmak için tıklayın.

Ekibimizden daha detaylı bilgi ​almak için;
Size Ulaşabilmemiz İçin İzniniz:
Kişisel Verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak Cloudyflex tarafından, gerekli bilgilerin yasalar gereğince muhafazası, Cloudyflex’in ürün / hizmet sunması, tedarikçi ya da üreticilerden ürün ve/veya hizmet tedariki sağlaması ve/veya bu konuda sözleşmeli ya da sözleşmesiz ticari ilişkilerin kurulması ve ifa edilmesi, CRM ve pazarlama için bilgilerimi kaydetmek, kâğıt üzerinde veya elektronik ortamda gerçekleştirilecek iş ve işlemlere dayanak olacak bilgi ve belgeleri düzenlenmesi gibi amaçların gerçekleştirilmesi için her türlü kanallar aracılığıyla işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde yurtiçi veya yurtdışındaki üçüncü kişilere paylaşılmasına açık rızamla onay veriyorum.