zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Zoho - ChatGPT Entegrasyonu

zoho crm chatgpt entegrasyonu

Zoho CRM - ChatGPT entegrasyonu ile Zoho CRM ve diğer Zoho Uygulamalarınız içerisinde ChatGPT'den faydalanabilirsiniz.

Zoho içerisindeki öne çıkan ChatGPT özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

*Zoho - ChatGPT entegrasyonlarını kullanabilmek için OpenAI tarafından satılan ChatGPT Plus sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

Zoho CRM - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho CRM üzerinden müşterilerinize göndereceğiniz e-postalarınızı ChatGPT ile hazırlayabilir, gramer hatalarını kontrol edebilir ve yazdığınız e-postanın tonu üzerinde ayarlamalar yapabilrisiniz.


ChatGPT yardımı ile Zoho CRM üzerindeki müşterilerinize dair detaylı bilgiler edinebilir ve müşteri kartlarınızdaki verileri zenginleştirebilirsiniz. Örneğin müşterinizin çalıştığı şirketin çalışan sayısı, sektörü ve benzeri bilgileri yapay zeka sizin için internet üzerinden hızlıca bulabilir ve CRM sisteminizde bu bilgileri kayıt edebilir.

zoho crm chat gpt entegrasyonu
zoho desk chatgpt entegrasyonu

Zoho Desk - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Desk üzerinde yönettiğiniz servis ve destek taleplerinize ChatGPT aracılığı ile hızlı cevaplar oluşturabilirsiniz. Ayrıca Zoho Desk üzerindeki bilgi bankasını ve benzeri kaynakları kullanmanız durumunda, yapay zeka bu sayfalardaki kaynakları da hazırladığı cevaplar içerisinde kullanabilir.


Müşterilerinizden aldığınız uzun destek talepleriniz yapay zeka tarafından daha kısa formatlarda özetlenebilir. Aldığınız talepler üzerinde yapay zeka tarafından tonaj ve duygu analizleri yapılabilir.

Zoho Social - ChatGPT Entegrasyonu

ChatGPT desteği ile Zoho Social üzerinden dilediğiniz bir konuya dair sosyal medya gönderisi hazırlamanız mümkün. İstediğiniz konuyu yapay zekaya belirttikten sonra farklı varyasyonlarda sosyal medya gönderileri yapay zeka tarafından hazırlanır.


Yapay zeka tarafından hazırlanan sosyal medya gönderilerinde, dilerseniz hashtag, görsel ve emojileri de yapay zekanın bulmasını ve size önermesini tercih edebilirsiniz.

zoho social chatgpt entegrasyonu
zoho social chatgpt entegrasyonu
zoho mail chatgpt entegrasyonu

Zoho Mail - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Mail üzerinden göndereceğiniz e-postalarınızı ChatGPT yardımıyla yazdırabilirsiniz. Yapay zekaya yazdırmak istediğiniz e-postaların tonajını belirleyebilir, uzunluk için sınır koyabilir veya baştan yazılması için komut verebilirsiniz.


Gelen e-postalalarınızda bulunan uzun içerikleri okumak yerine yapay zekaya bu uzun e-postanın bir özetini çıkartmasını isteyebilirsiniz.

Zoho Assist - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Assist üzerinden gerçekleştirilen uzaktan erişim seanslarında, teknisyenler erişim sırasında yaşanılan sorun hakkında ChatGPT'den hızlı analizler isteyebilir ve müşteriye yazdığı cevaplar kısmından yapay zeka desteğinden faydalanabilirler.


Yapay zeka desteği ile uzaktan erişim oturumlarınıza dair aksiyon ve logları içeren daha kapsamlı özet raporlar edinebilirsiniz.

zoho assist chatgpt entegrasyonu
zoho salesiq chatgpt entegrasyonu

Zoho SalesIQ - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho SalesIQ üzerinde gerçekleştirilen uzun sohbetleri tekrardan okuyarak durumu anlamak oldukça zaman tüketici bir süreç. Yapay zeka desteği sayesinde temsilcilerin tekrar okunması gereken uzun sohbetler basit bir görünümde maddelerle özetlenebilir.

Zoho Meeting - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Meeting üzerinde gerçekleştirdiğiniz dijital toplantılarınıza ve webinarlarınıza dair yapay zeka desteğiyle tarafınıza not ve transcript hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. 

zoho meeting chatgpt entegrasyonu
zoho analytics chatgpt entegrasyonu

Zoho Analytics - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Analytics üzerindeki yapay zeka desteğiyle internet üzerindeki halka açık veriler kullanılarak hızlıca tablolar ve analizler hazırlanabilir.


Zoho Analytics üzerindeki yapay zeka desteğini kullanarak raporlarınız üzerinde çalıştıracağınız formülleri hazırlarken ChatGPT'den yardım alabilir ve formüllerin belli bölümlerini yapay zekaya yazdırabilirsiniz.

Zoho Cliq - ChatGPT Entegrasyonu

Zoho Cliq içerisinden anında ChatGPT ile konuşma başlatabilir ve ChatGPT'den dilediğiniz bir konuya dair cevap vermesini veya içerik üretmesini talep edebilirsiniz.


Zoho Cliq üzerinden aldığınız uzun mesajları ChatGPT'nin sizin adınıza özetlemesini sağlayabilirsiniz.

zoho cliq chatgpt entegrasyonu

Entegrasyonlar Hakkında Detaylı Bilgi

Mevcutta Zoho CRM kullanıyorsanız ve bu entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

zoho crm chatgpt entegrasyonu

Zoho CRM Hakkında Detaylı Bilgi

Mevcutta Zoho CRM kullanıyorsanız ve bu entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız ekibimizden bilgi alabilirsiniz.