Ürünlerimiz » Satış Sonrası Servis - Zoho Desk

Müşteri Hizmetlerini Şirketinizin Kalbine Yerleştirin

 
 

Zoho, Support çözümünü yeniledi. 

Zoho Desk içerik algılayabilen ilk müşteri destek yazılımı.

Tabiki tüm Zoho ürünlerinde olduğu gibi Zoho Desk; Zoho CRMZoho Projects gibi işinizin bel kemiği olabilecek diğer Zoho ürünleriyle entegre çalışır.

 

Tüm Çalışanlar Sürece Katılabilir


Çalışma arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyduğunuzda @mention özelliği ile aynı sosyal medyadaki gibi diğer çalışanları konuşmaya dahil edebilirsiniz. Ayrıca yöneticiler istedikleri konuyu takip ederek özel ilgi gereken yerde müdahale edebilir. 

 

Sorunlarına Hızlı Yanıt Alan Mutlu Müşteriler

Müşterilerinizin sorularını, onlarla ilgili ne kadar çok şey bilirseniz o kadar iyi yanıtlarsınız. Zoho Desk müşterinin sorusuyla birlikte Zoho CRM'deki kişi bilgilerini de görüntüler. Hatta olası çözüm önerilerinde de bulunur.

 

Otomatik İçerik Algılama ve Gruplama


Zoho Desk müşterilerin destek birimine ilettiği soruları, içeriklerine göre otomatik olarak öncelik sırasına koyar. Aciliyet, müşteri tipi vb. kriterlere dayanarak müşterilerinizin sorularını filtreleyebilirsiniz.

 

Önceliklerinizi Etkin Planlayın


Zoho Desk en öncelikli konuları size gösterir, bu sayede en yoğun günlerde bile biriken destek hizmetlerinin öncelik problemiyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

 

Zamana Göre Raporlama


Zoho Desk, müşteri hizmetleri biriminin müşteri memnuniyeti veya olumsuz geri bildirimler gibi hassas verileri tek bir yerde görüntülemesini sağlar.

Bu özellik sayesinde yöneticiler sorunların tüm sürecini takip edebilir ve bu verileri tarihe, çalışana göre raporlayabilir.

 

Ulaşılabilir Olun


Müşterileriniz sizden destek beklediğinde onlara telefon, e-mail, canlı sohbet, sosyal medya gibi bir çok kanaldan anında ulaşabilirsiniz.

Zoho'nun yenilenmiş müşteri destek ürünü olan Zoho Desk hakkındaki blog yazısını okumadıysanız hemen buradan daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.