zoho_crm

TR

zoho_crm

EN

Satış Yönetimi Özellikleri ile Daha Hızlı ve Verimli Satışlar Kazanın!

Satış yönetimi söz konusu olduğunda Zoho CRM sektörünün en güçlü ve iddialı çözümü olarak öne çıkıyor. Zoho CRM üzerindeki her sektöre ve firmaya göre uyarlanabilen satış yönetimi özelliklerini kullanarak daha hızlı ve verimli satışlar kazanabilirsiniz.

Satış Yönetimi ve Takibi

Zoho CRM üzerinde yer alan satış yönetimi ve takibi özellikleri (deal management) sayesinde şirketiniz bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşmesi muhtemel olan tüm satışlarınızı tek bir ekran üzerinden yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış fırsatı

Satış Yönetimi (Pipeline Management)

Zoho CRM üzerinde yer alan satışlarınızı güncel durumları ile huni görünümler (pipeline) üzerinden takip edebilirsiniz. Satış personeliniz yönettiği potansiyel satışların durumlarını huni görünümler üzerinde hızlı bir şekilde güncelleyebilir. 

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış fırsatı durumları

Satış Durumları

Firmalar satış yönetimi esnasında kendilerine özel süreçlere ve durumlara ihtiyaç duyabiliyor. Zoho CRM üzerindeki huni satış görünümü (pipeline) içerisinde yer alan tüm satış durumları firmaların kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm çoklu satış hunileri

Teklif Yönetimi

Satış yönetiminde en önemli yere sahip süreçlerden biri teklifler olarak öne çıkıyor. Satış personelinizin Zoho CRM içerisindeki satış yönetimi ekranından potansiyel müşterilerine gönderecekleri teklifleri hızlıca hazırlayabilir ve bu teklifleri müşterilere CRM üzerinden gönderebilir.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm teklifler

Not Alanları

Şirketinizdeki satış personeliniz Zoho CRM üzerinde yönettikleri satış fırsatları üzerine yazılı veya sesli notlar bırakabilirler. Bu sayede satış personeliniz ilgilendikleri satışlar hakkında edindikleri kritik notlarını bu alanlara bırakabilir ve satış liderleri bu notları okuyarak satış hakkında daha detaylı bilgilere sahip olarak satışı kazanmak için gerekli aksiyonları alabilirler.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm not alanları

Rakip Takibi

Müşterileriniz sadece sizden teklif almazlar. Satış esnasında kimlerle rekabet ettiğinizi bilmek ve daha sonrasında bu rekabeti analiz etmek oldukça önemlidir. Satış personeliniz yönettikleri potansiyel satışları sırasında müşteriden edindikleri rakip bilgilerini Zoho CRM üzerinde yönettiği satış üzerinde kayıt altında tutabilir.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm rakip takibi

Güncel Satış Takibi Raporları

Zoho CRM üzerinde yer alan görsel raporlar üzerinden satış fırsatlarınızın güncel durumlarını, belli zaman kriteleri içerisindeki olası satış gelirinizi, satış hızınızı ve benzeri satış bazlı raporları takip edebilirsiniz.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış takibi raporları

Satış Bildirimleri

Kazandığınız satışları duyurmak ve ekibinizle beraber kutlamak satış takımınızın motivasyonunu arttırır. Zoho CRM üzerindeki satış bildirimi özelliği sayesinde şirketinizde bir satış gerçekleştirildiğinde, bu bilgiyi e-posta ile dilediğiniz çalışanlarınızla sizin belirleyeceğiniz bir içerik ile otomatik olarak paylaşabilirsiniz. 

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış bildirimleri

Hesap Yönetimi (Account Management)

Kurumsal satış yapan firmalar için CRM sistemi üzerinde hesap yönetimi (account management) kavramı oldukça önemli bir nokta olarak öne çıkıyor. Zoho CRM üzerindeki hesap yönetimi kurgusu ile kurumsal firmalara satış yapan bir yapınız var ise satışlarınızı hem kişilere hem de şirketlere bağlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zoho CRM içerisine kaydettiğiniz kişilerinizi ilgili firmalar ile ilişkilendirebilirsiniz.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm hesap yönetimi

Satış Sinyalleri

Satış personeliniz, yönettiği müşteri sayısı arttıkça müşterilerini takip etmekte zorlanabilir. Zoho CRM üzerindeki satış sinyalleri sayesinde satış personelinizin ilgili müşterilerinden hızlıca haberdar olabiliyor. Satış personeliniz ilgili müşterilerinizin e-posta gönderme ve yanıtlama, sosyal medya üzerinden şirketinizle etkileşime girmesi, gönderdiğiniz e-bültenleri açması ve benzeri aksiyonlarını Zoho CRM üzerinde yer alan satış sinyalleri bildirimleri alanından takip edebilir.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış sinyalleri

Best Time To Contact

Satış personeliniz potansiyel müşterilerine doğru zamanda ulaşması satışın ilerlemesi adına oldukça önemli bir nokta olarak öne çıkıyor. Zoho CRM üzerinde yer alan müşteriye ulaşılacak en doğru zaman (best time to contact) bilgileri ile müşterilerinize doğru zamanda ulaşıp satışlarınızı hızlandırabilirsiniz. Zoho CRM bu zaman bilgilerini müşterilerinizin e-posta okuma ve cevaplama, web sitenizi ziyaret etme, form doldurma ve benzeri kriterleri arka planda analiz ederek sizlere sunuyor.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm best time to contact

Çağrı Merkezi Eklentisi

Satış personelleriniz müşterilerini telefon ile ararken aynı zamanda CRM üzerinde çeşitli işlemler yapmak zorunda kalıyorlar. Zoho CRM'in çağrı merkezi entegrasyonu sayesinde satış personelleriniz CRM sistemi üzerinden arama yapabilir veya karşılayabilir. Zoho CRM üzerinde gerçekleştirilen aramalara dair kayıtlar CRM sisteminiz üzerinde otomatik bir şekilde oluşturulur. Bu sayede telefon görüşmesi yapan satış personeliniz çok daha hızlı bir şekilde satış aramaları yapabilir.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm alotech çağrı merkerzi entegrasyonu

Atama Kuralları

Doğru müşterileri doğru satışçılarla atamak satış yönetiminin en önemli süreçlerinden biridir. Zoho CRM üzerinde yer alan atama kuralları sayesinde potansiyel müşterilerinizi demografik, coğrafi, davranışsal veya farklı kriterlere göre satışçılarınıza otomatik olarak atayabilirsiniz.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm atama kuralları

İş Ortaklarınız İçin Partner Portalı

Satış süreçlerinde beraber çalıştığınız ortaklarınız var ise Zoho CRM üzerindeki partner portallarından faydalanabilirsiniz. İş ortaklarınız bu portallar üzerinden CRM sisteminizin kısıtlı bir görünümüne giriş yaparak erişim sağlayabilir, sizin belirlediğiniz sınırlar içerisinde müşteri adaylarına erişebilir veya CRM sisteminize müşteri adayı ekleyebilirler.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm portal özelliği

Satış Tahminleri (Forecasting) ve Yapay Zeka

Zoho CRM içerisinde yer alan tahminler (forecasting) özelliği sayesinde kendi satış tahminlerinizi yaratabilir ve bu tahminlerin gerçekleşme oranlarını takip edebilirsiniz. Satış tahminlerinizi dilerseniz tamamen kendiniz yaratabilir veya yapay zeka desteği ile satış tahminleri yaratabilirsiniz.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm satış tahminleri ve yapay zeka

Satış Sonrası Servis ve Destek Bilgileri

Şirketinizde satış sonrasında servis veya hizmet veren bir yapıya sahipseniz, satışçılarınızın müşteri servis ve memnuniyet bilgilerine erişimi oldukça önemli bir nokta olarak öne çıkıyor. Zoho CRM'in satış sonrası servis ve destek masası uygulaması (Zoho Desk) entegrasyonu sayesinde satışçılarınız müşterilerinizin geçmiş servis taleplerine CRM sisteminiz üzerinden erişebilir ve müşteriye yapılacak herhangi bir çapraz satış öncesinde bu kritik bilgilerden faydalanabilirler.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm ve zoho desk entegrasyonu

Mobil Uygulama

Satış personeli yapısı gereği hareket halinde ve hızlı olmak zorundadır. Zoho CRM'in hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulaması sayesinde çalışanlarınız CRM sisteminize diledikleri yerden akıllı cep telefonları üzerinden erişebilirler. Bu sayede satış personeliniz akıllı cep telefonu üzerinden herhangi bir müşteri verisine erişebilir, CRM'e müşteri kaydı yapabilir, not bırakabilir ve benzeri birçok CRM işlemini gerçekleştirebilir.

Ekibimizden Bilgi Alın
zoho crm mobil
zoho crm mobil
zoho crm mobil

Zoho CRM Hakkında Daha Fazla Bilgiye Erişin

Aşağıdaki menü üzerinden Zoho CRM hakkında daha detaylı içeriklere erişebilirsiniz.

zoho crm tüm özellikler
zoho crm lisans fiyatları
zoho crm sıkça sorulan sorular
zoho crm mevcut entegrasyonlar
zoho crm video sunumları
zoho crm canvas tasarım stüdyosu
zoho crm özelleştirme seçenekleri
zoho crm satış yönetimi
zoho crm müteri adayı yönetimi
zoho crm tüm raporlama seçenekleri
zoho crm tüm iş akışları ve otomasyon
zoho crm tüm süreç yönetimi

Zoho CRM Programını Müşterilerimizden Dinleyin

Özelleştirilebilir ve esnek yapısı ile Türkiye'de çeşitli sektörlerde tercih edilmeye devam eden Zoho CRM programını ve diğer Zoho programlarını kendi sektörüne ve şirketine uyarlayan müşterilerimizi dinleyebilirsiniz.

mcan health zoho yorumlari
zoho alotech yorumları
osmanlı menkul zoho yorumlari
intro property zoho yorumları
great place to work türkiye zoho yorumları
his türkiye zoho yorumları
auto king zoho yorumları
hatko sport zoho yorumları
zoho crm logo

Zoho CRM Programına aşağıda sıralanan ürün paketleri içerisindeki avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

zoho one logo

​Zoho One paketi ile tüm şirket çalışanlarınızın kullanabileceği 40 üzerinde programa tek pakette sahip olabilirsiniz.

Paket Detayları

*Zoho One Deneme Hesabı açmak için tıklayın.

zoho crm logo

+

zoho campaigns logo
zoho projects logo
zoho flow logo
zoho sites logo
zoho sprints logo
zoho meeting logo
zoho page sense logo
zoho analytics logo
zoho assist logo
zoho showtime logo
zoho survey logo
zoho social logo
zoho recruit logo
zoho cliq logo
zoho backstage logo
zoho desk logo
zoho people logo
zoho vault logo
zoho marketinghyb logo
zoho forms logo
zoho connect logo
zoho expense logo
zoho bookings logo

*Bu paket içerisinde Zoho CRM ile beraber 40 üzerinde uygulamaya sahip olursunuz.

zoho crm plus logo

​Zoho CRM Plus Paketi ile beraber Zoho CRM ve 7 entegre uygulamaya tek bir fiyat üzerinden sahip olabilirsiniz.

Paket Detayları

Zoho CRM Plus Deneme hesabı açmak için tıklayın.

zoho crm logo

+

zoho campaigns logo
zoho salesiq llogo
zoho analytics logo
zoho social logo
zoho desk logo
zoho survey logo
zoho projects logo

*Bu paket içerisinde Zoho CRM ile beraber 7 entegre uygulamaya sahip olursunuz.